בחירת מייקאפ

 

פני האדם הם שער הכניסה של האינטראקציה הבין אישית. עור הפנים הינו רגיש מטבעו כך שהוא מושא השפעה של חיי האדם. צריך להבין שהסבת נזק לעור הפנים היא פשוטה עד מאוד. מחקרים מדעיים רבים מסבירים שנשים שמעשנות גורמות לקמטים בעור הפנים שלהן. יתרה מכך, צריכת מזון מטוגן, מלוח או רב בשומנים מסב קמטים ויובש לעור הפנים. בנוסף, כדרך הטבע, גם הריונות והנקה לא מיטיבים עם חיוניות עור הפנים, ואפילו חשיפה ממושכת לשמש הינה בבחינת פוטנציאל נזק לעור הפנים. לפיכך, באמצעות דרכים רבות עור הפנים יכול להפוך למרקם אברסיבי של החיים ולא תמיד יש לנשים שליטה על כך.

החדשות הטובות הן שלנשים יש שליטה על בחירת המייקאפ לעור הפנים שלהן. עם הזמן, הרצון לעשייה משמעותית ולקריירה הפך לבחירה מודעת של נשים רבות. כאמור, עור פניהן של כל הנשים ניזוק כתוצאה ממאורעות החיים עצמם, ללא קשר לאחריותן הישירה של הנשים לכך. יחד עם זאת, נשים רוצות להיראות במיטבן במהלך ימי הקריירה שלהן וזו הסיבה שיש להשקיע בבחירה מקצועית של המייקאפ שמתאים להן.

הורים

הורים

הורים

מייקאפ הוא מעין בסיס לאיפור. רצוי מאוד לא להשתמש באיפור איברי הפנים השונים מבלי שימוש במייקאפ. אולם, חשוב שכל אישה תתחשב במאפיינים של עור הפנים שלה על מנת להבין את סוג המייקאפ ששימושו יטיב ביותר עימו. למשל, קריטריון מידת שומניות עור הפנים הוא קרדינלי בבחירת סוג המייקאפ. עור פנים שומני ידרוש שימוש במייקאפ נטול שומן, בעוד שלעור פנים יבש יועיל במיוחד מייקאפ שעשיר בלחות ובויטמינים. נשים שבשעות הערב נמצאות בפגישות וחשוב להן להיראות היטב גם בסיטואציות אלו, ירצו להחליף את השימוש בסוג המייקאפ, כך שבעוד שבמהלך היום הן ישתמשו במייקאפ נוזלי וקליל, בערב הסיטואציה תדרוש מייקאפ מוצק יותר. בנוסף, צבעו של המייקאפ צריך להתאים לגוון עור הצוואר ויש אף לבחון את התאמתו של המייקאפ בתאורה נכונה ולא לאור תאורה לקויה. לפיכך, בחירה, התאמה ושימוש מקצועיים במייקאפ הינם בבחינת חשיבות עליונה לנשים הרוצות להפיק את המירב מההופעה החיצונית שלהן במצבים שונים במהלך חייהן.

שיעורים פרטיים באיפור ילמדו את הפרמטרים המדוייקים הקיימים במשוואה של בחירת מייקאפ. כמו כן, התהליך הלימודי יכלול ביטוי מעשי של התאמת מייקאפ איכותי. מורה פרטית לאיפור תלמד אתכם באווירה ביתית, נינוחה ונעימה ובקצב התקדמות אישי. מהות ההבדלים תהפוך למרקם אחיד.